Systemy grantowe – nowy wymiar finansowania nauki
Kim jesteśmy?
- Jesteśmy zespołem ekspertów specjalizujących się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów grantowych dla świata nauki i szkolnictwa wyższego.
Co robimy?
- Tworzymy zaawansowane systemy grantowe dla świata nauki i szkolnictwa wyższego. To systemy, które oferują pełne wsparcie w procesie składania i obsługi wniosków w sektorze nauki.
- Nasze rozwiązania są nowoczesne i efektywne. Dzięki nim zdobycie finansowania na projekty i badania jest szybsze i prostsze. Znajdziesz u nas wyjątkowe narzędzia, które ułatwią Ci pracę i przyspieszą realizację projektów.
Co oferujemy?
Zintegrowany System Usług dla Nauki Obsługa Strumieni Finansowania
- służy do rejestrowania i obsługi wniosków o finansowanie projektów i badań z obszaru B+R przyznawanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Nauki oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
System Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej
- obsługuje wymianę akademicką i współpracę międzynarodową polskich uczelni. W systemie NAWA studenci, naukowcy i instytucje składają wnioski o stypendia naukowe. System wspiera ocenę wniosków stypendialnych, wydawanie decyzji, podpisywanie umów i składanie raportów.
System Agencji Badań Medycznych
- to narzędzie wspierające składanie i obsługę wniosków o udział w programach naukowo-badawczych z dziedziny medycznej. W ramach systemu rozpisywane są nabory i dokonywana jest ocena wniosków.
Nasze systemy grantowe tworzą zespoły analityczno-projektowe, programistyczne i testowe. Dla optymalizacji i pełnego wsparcia naszych użytkowników pracują architekci oprogramowania, administratorzy oraz helpdesk. Zapraszamy do świata finansowania projektów sektora nauki.
Rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie, takie jak:
Współpracuj z nami
Napisz do mnie: piotr.sobecki@opi.org.pl
dr inż. Piotr Sobecki
kierownik Działu Rozwoju Oprogramowania Biznesowego
Kieruję Działem Rozwoju Oprogramowania Biznesowego w OPI – Państwowym Instytucie Badawczym. Zarządzam pracą blisko 100 specjalistów. Byłem jednym z ekspertów opracowujących strategię rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce w 2018 roku. Moje zainteresowania naukowe to informatyka medyczna, uczenie głębokie, komputerowe rozpoznawanie obrazów, przetwarzanie sygnałów oraz psychologia kognitywna.
dr inż. Piotr Sobecki
kierownik Działu Rozwoju Oprogramowania Biznesowego